Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 - Verkocht

Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!

Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!Ernst Vijlbrief - acryl op doek, gesigneerd en verso 1965 kopen? Bied vanaf 350!
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1965
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst114 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ernst Vijlbrief (Utrecht, 25 november 1934 – Amsterdam, 27 december 2010) was een Nederlands beeldend kunstenaar en bestuurslid van meerdere kunstenaarsverenigingen waaronder de Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars.
Vijlbrief[1] kreeg zijn opleiding aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam en aan de Academia di Porta Romana in Florence (1956-1959). Hij werkte eind jaren 50 op Ibiza en in Parijs. Begin februari 1961 trouwde hij met Sylvia Sluyter, dochter van de Amsterdamse kunstschilder Gerard Sluyter en voormalig geliefde van Lucebert.[2]
In 1961 nam hij deel aan de groepsexpositie Jongere Nederlandse schilders, beeldhouwers en architekten: Liga Nieuw Beelden in het Stedelijk Museum in Amsterdam en in hetzelfde jaar ontstond in samenwerking met de dichter Simon Vinkenoog de uitgave Spel en Nederlaag bij de Posthoorn in Den Haag. Rond 1965 gaf hij gastcolleges aan de Ravensbourne College of Art in Londen.
Gezien het formaat bij voorkeur afhalen. Of laten bezorgen tegen 23c/km (retour).
Het werk is in goede staat en netjes ingelijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00

Ernst Vijlbrief (1934-2010)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  JBK
56 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
114 cm
114 cm
100 cm
100 cm

ObjectlocatieMaarssen,  Nederland
Starttijd21-4-2019 om 21:52
Eindtijd5-5-2019 om 20:45