Ernst Vijlbrief - Ernst Vijlbrief - Acrylverf op doek - Cirkels - Verkocht

Ernst Vijlbrief - Acrylverf op doek - Cirkels  kopen? Bied vanaf 175!

Ernst Vijlbrief - Acrylverf op doek - Cirkels  kopen? Bied vanaf 175!Ernst Vijlbrief - Acrylverf op doek - Cirkels  kopen? Bied vanaf 175!
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
Type kunstwerkSchilderij

Werk van Ernst Vijlbrief (1934-2010) uit 1994. Erg mooi ingelijst d.m.v. extra brede baklijst.

Techniek: acrylverf op doek
Conditie: goede staat

Afmeting: 60 x 60 cm (ingelijst: 67 x 67 cm)
Gesigneerd: verso
Jaartal: 1994

Zeer laag openingsbod

Ernst Vijlbrief behoorde tot de avant-garde schilders van de jaren zestig. Dat wil zeggen dat zijn werk bestond uit spontaan 'geschreven' vegen, lijnen, kringen, spatten en vlekken wat zijn gouaches betreft. Zijn schilderijen bestonden uit een dikke verfmassa met onstuimig geborstelde kleurvlakken. De kracht en vitaliteit van het werk is vergelijkbaar met dat van de Cobra-schilders, met wie hij in de jaren vijftig zo nu en dan samen exposeerde. Vijlbrief was actief als voorzitter van de Stichting BBK en initiatiefnemer van diverse kunstzinnige 'happenings' in Amsterdam. Musea: Stedelijk Museum in Amsterdam en Gemeentemuseum in Utrecht. (bron: galerie Simonis en Buunk)

Het kunstwerk wordt bij keuze voor verzending aangetekend en verzekerd verstuurd

Starttijd24-4-2015 om 9:17
Eindtijd1-5-2015 om 9:17