Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een abstracte ets in prima conditie van Ernst Vijlbrief, in potlood gesigneerd en gedateerd Juni 1963. 1e staat Épreuve d'artiste.
Niet ingelijst. Bladmaat: 25,5 cm x 33 cm. Wordt bij verkoop aangetekend verzonden 12,50 euro
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 4-3-2018 om 16:34 |
Eindtijd | 11-3-2018 om 16:34 |