Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets/aquatint van Ernst Vijlbrief met een oplage van 1 exemplaar.
Titel: Zonder titel.
Jaartal: 1963.
Afmetingen: 50 cm x 41 cm.
Oplage: 1/1. Eigen druk.
Gesigneerd: Ja, r.o. handgesigneerd.
Materiaal: Ets/aquatint op geschept papier.
Ingelijst: Nee.
Conditie:
Binnen het beeld in zeer goede staat. Aan de uiterste randen heel licht wat verkleuring en een enkel roestvlekje, ver buiten het beeld allemaal.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Starttijd | 20-12-2015 om 11:09 |
Eindtijd | 25-12-2015 om 13:09 |