Netjes geprijsd, prijzen van deze kunstenaar zitten door de grote vraag naar de Cobra artiesten en de nazaten behoorlijk in de lift.
Werken van Vijlbrief zitten bijv. tegenwoordig ook in het assortiment van Simonis en Buunk, wat het los van een hele mooi werk, ook een hele mooie investering maakt.
Vijlbrief behoorde tot de Avant-Garde Schilders van de jaren zestig. Zijn werken bestonden uit spontaan ‘geschreven’ vegen, lijnen, kringen, spatten en vlekken en bestaan veelal uit een dikke verfmassa met onstuimig geborstelde kleurvlakken.
De kracht en vitaliteit is vergelijkbaar met dat van de Cobra-Schilders, met wie hij in de jaren vijftig ook exposeerde. De laatste tijd hebben zit de vraag naar zijn werken in een gestage vlucht omhoog, mede doordat de vraag naar Avant-Garde/Cobra achtige werken op veilingen sterk toe is genomen en ook de grotere galeries werk van hem hebben opgenomen in het assortiment.
Lijst:
Het schilderij wordt met een nette lijst geleverd, ziet u daarvoor ook de foto's.
Techniek & afmetingen:
Het is olieverf op doek, gesigneerd op de achterzijde.
Doek zelf is 70 x 70 CM.