Ernst Vijlbrief: Zonnebloemen, olieverf op doek (groot) - Verkocht

Ernst Vijlbrief: Zonnebloemen, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Vijlbrief: Zonnebloemen, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 125!Ernst Vijlbrief: Zonnebloemen, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 125!
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)

Grote, kleurige Vijlbrief uit 2001 op solide houten spieraam maar niet ingelijst.

Afmetingen: 100cm x 120cm

Het werk moet opgehaald worden in Diemen omdat het groot is en kwetsbaar.

Dit item is verkocht voor 245,00
Starttijd:31-01-2014 om 17:14
Eindtijd:09-02-2014 om 17:14
Biedingen (11)
Nescio
09 feb. / 16:27
€ 245
Marboom
09 feb. / 16:27
€ 225
Nescio
09 feb. / 16:22
€ 205
Marboom
09 feb. / 16:22
€ 195
Nescio
09 feb. / 16:21
€ 185
Marboom
09 feb. / 16:21
€ 175
Nescio
09 feb. / 16:20
€ 165
Marboom
09 feb. / 16:20
€ 155
Nescio
09 feb. / 16:19
€ 145
Marboom
09 feb. / 16:19
€ 135
Nescio
09 feb. / 16:09
€ 125