Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Verzamel item !
Uniek werk van ERNST VIJLBRIEF
Uniek werk op doek en word zelden aangeboden !
Mooi ingelijst met een originele Krutzmann lijst.
Beeldmaat: ca 70 x 60 cm
De kleuren zijn in het echt veel mooier.
Dit werk is in prima conditie !
2 x Gesigneerd.
U krijgt er een certificaat van echtheid bij van een erkende Galerie en een
taxatierapport van 3750,00 Euro.
U kynt het kunstwerk ophalen in Ootmarsum of laten bezorgen door een koerier.
Starttijd | 19-2-2015 om 13:11 |
Eindtijd | 26-2-2015 om 13:11 |