Erwin de Vries - Litho: 2 naakte mensen - 1999 - Verkocht

Erwin de Vries - Litho: 2 naakte mensen - 1999 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 100,00

Erwin de Vries - Litho: 2 naakte mensen - 1999 kopen? Bied vanaf 75!Erwin de Vries - Litho: 2 naakte mensen - 1999 kopen? Bied vanaf 75!Erwin de Vries - Litho: 2 naakte mensen - 1999 kopen? Bied vanaf 75!Erwin de Vries - Litho: 2 naakte mensen - 1999 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (357)
  • Erwin de Vries (1929)
Jaartal1999
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/140

Litho van Erwin de Vries uit 1999. Nummer: 26/140. Titel: Twee mensen.  Afmetingen werk: H33.5 x b42,5 cm. Afmetingen voorstelling: H23.5 x b34.

De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Conditie: in goede staat. Het werk heeft nooit ingelijst gezeten.

Het werk is in goede staat

Erwin de Vries (1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
42.5 cm
33.5 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:29-01-2019 om 11:43
Eindtijd:09-02-2019 om 17:31
epschenk
09 feb. / 16:58
€ 100