Erwin Olaf originele foto gesigneerd en genummerd “ serie Hats “ Hans Foto is 45 x 45 cm De lijst is 70 x 70 cm
De foto is ingelijst met een dubbele passe-partout De achterzijde is ook van glas incl passe-partout waardoor je de handtekening en nummer kan zien.
Zeer Goed
Zeer mooi ingelijste foto van Erwin Olaf
De foto is ingelijst met een dubbele passe-partout
De achterzijde is ook van glas incl passe-partout waardoor je de handtekening en nummer kan zien.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 16,00
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50