Heeft u ook zo genoten van de prachtige documentaire 'Erwin Olaf - The Legacy'.
Maandag 24 juni op NPO 2, bij 'Het uur van de wolf'. Heeft u de uitzending gemist, kijk dan zeker even terug!
Net na afloop van zijn dubbeltentoonstelling in het fotomuseum en het Gemeentemuseum in Den Haag en van zijn tentoonstelling in het Rijksmuseum, bent u in de unieke gelegenheid om een prachtig werk van zijn hand aan de muur te hebben hangen.
Prachtig werk van de hand van Erwin Olaf. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd met potlood door Erwin Olaf zelf.
Gemaakt ter gelegenheid van een kunsteducatieproject. Erwin Olaf was één van de vijf kunstenaars die deelnam aan dit project, waar alle kunstenaars hun interpretatie op 'De Aardappeleters' van van Gogh hebben weergegeven.
De litho's zijn gedrukt op de litho snelpers, één van de beste persen van Nederland. Deze pers is later door Jeroen Hermkens overgenomen om zijn grafiek op te drukken.
Erwin Olaf is nauw betrokken geweest bij het drukproces teneinde de kwaliteit aan zijn maatstaf te laten voldoen. Dat is zeker gelukt; Het werk is druktechnisch gezien fantastisch van kwaliteit.
De totale oplage van dit werk is 18 stuks, plus een paar 'Artist Proofs'. Zeer zeldzaam derhalve.
Het werk verkeert in nieuwstaat en meet 56 x 42cm.