Erwin Olaf - Gesigneerd boek, Chessmen

Erwin Olaf - Gesigneerd boek, Chessmen kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 129,95 (Incl. 15% veilingkosten)

Erwin Olaf - Gesigneerd boek, Chessmen kopen? Bied vanaf 1!Erwin Olaf - Gesigneerd boek, Chessmen kopen? Bied vanaf 1!Erwin Olaf - Gesigneerd boek, Chessmen kopen? Bied vanaf 1!Erwin Olaf - Gesigneerd boek, Chessmen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Erwin Olaf (1959)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1988
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het boek is met persoonlijke opdracht in 2013 door Olaf gesigneerd.

Chess Men: An Attempt to Play the Game Hardcover – January 1, 1988. 72 pag. met 32 foto’s.

Uitgeverij Focus: First Edition edition (1988).

Zeer goede staat, met wat gebruikssporen en lichte vergeling langs de randen en hoeken.

Erwin Olaf (1959)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
30 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 129,95(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-05-2020 om 15:50
Eindtijd:31-05-2020 om 19:43

Biedingen (20):

wammes
31 mei / 19:37
€ 113
Prenthuis
31 mei / 19:37
€ 103
wammes
31 mei / 19:28
€ 92
Prenthuis
31 mei / 19:28
€ 83
wammes
31 mei / 19:27
€ 72
Prenthuis
31 mei / 19:27
€ 62
Prenthuis
31 mei / 19:22
€ 51
Anton63
31 mei / 19:22
€ 46
Anton63
31 mei / 17:16
€ 45
Johannes56
31 mei / 15:06
€ 40
PPvdW
31 mei / 15:01
€ 35
brinkvoskuilen
31 mei / 15:01
€ 30
PPvdW
31 mei / 15:01
€ 30
brinkvoskuilen
30 mei / 11:47
€ 25
Johannes56
25 mei / 16:53
€ 20
CARArnof6
16 mei / 21:08
€ 15
heffenm
16 mei / 14:01
€ 10
krot7
15 mei / 19:33
€ 5
Haries
15 mei / 17:48
€ 3
nelleke1958
15 mei / 16:55
€ 1