Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Fotografie |
Jaartal | 2015 |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37.5 x 58.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42.5 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 500 |
fotograaf Erwin Olaf 91959) getiteld
"Hidden Curiosity"
De foto is handgesigneerd, getiteld en genummerd 101/500, op de achterkant van de lijst.
Techniek: C-print (Chromogenic print)
De foto is vakkundig ingelijst (handmade framed) door Wilco Vak. Het is een donkerbruine noten lijst. De foto is fraai "zwevend" ingelijst.
Afmetingen lijst: 42,5 cm x 62,5 cm
Beeld /foto: 41,5 cm x 62,5 cm
Conditie: in nieuwstaat
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 12-5-2021 om 20:23 |
Eindtijd | 19-5-2021 om 21:16 |