Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 - Verkocht

Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!
Fotografie

Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!Erwin Olaf - Ingelijste foto uit de serie Skin Deep , Male Nude No. 01 - 2015 kopen? Bied vanaf 1000!
  • Erwin Olaf (1959)
TypeFotografie
Jaartal2015
TechniekC-Print
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 22.5 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr. 2 van 15 exemplaren.
  • Een ingelijste foto uit 2015 van de Nederlandse fotograaf Erwin Olaf (1959), getiteld “Male Nude No. 1”, een foto uit de serie ‘Skin Deep’.
    -Handgesigneerd, getiteld, genummerd en gedateerd op de achterkant van de lijst.

    -Oplage: Dit is nr. 2 uit de oplage van 15 exemplaren.

    -Techniek: C-print (Chromogenic print).

    -De foto is mooi ‘zwevend’ ingelijst in een zwarte houten lijst met glasplaat. Ingelijst door Wilcovak.
    -Afmetingen: Lijst, 40 x 33 cm. Beeld/foto, 30 x 22,5 cm.
    -Herkomst: Uit de collectie van de Nederlandse decor- en kostuumontwerper Jan Aarntzen (1950). De foto is gekocht bij de ‘Flatland Gallery’ in Amsterdam.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Informatie over de fotograaf:

    Erwin Olaf, eigenlijk Erwin Olaf Springveld (Hilversum, 2 juli 1959), is een Nederlands fotograaf.

    Hij groeide op in Hilversum en volgde de School voor Journalistiek in Utrecht. Na zijn afstuderen richtte hij zich kort op documentaire fotografie. Hij verkoos echter niet veel later de geënsceneerde fotografie omdat hij daar het beeld volledig naar zijn hand kon zetten.

    Naast fotografie maakte Olaf videoclips, korte documentaires en filmpjes voor kinderen en heeft hij een aantal videoclips gemaakt. Sinds 2000 maakte hij tevens films die bestempeld kunnen worden als videokunst.

    Naast zijn autonome werk fotografeerde Erwin Olaf in opdracht van multinationals, zoals Heineken, Microsoft en Nokia. Ook werkte hij voor tijdschriften zoals The New York Times, de Britse Sunday Times, de Franse krant Libération en het tijdschrift Citizen K. Daarnaast kreeg hij opdrachten van The New York Times Magazine, het Franse dagblad Le Monde, The Sunday Times Magazine (de bijlage van The Sunday Times) en het modetijdschrift Elle. Hij werkte mee aan diverse internationale reclamecampagnes, zoals voor het kledingmerk Diesel, Nokia, Microsoft, de Italiaanse koffiebrander Lavazza, de Duitse autofabrikant BMW en vele andere merken.

    In 2013 ontwierp hij de beeldenaar van de nieuwe euromunt met het portret van koning Willem Alexander.

    Zowel zijn reclamefotografie als zijn autonome werk zijn meerdere malen bekroond. Olaf won onder meer een Amerikaanse Lucie Award voor zijn oeuvre en in 2011 de Johannes Vermeerprijs.

    In 2014 werd hij benoemd tot lid van de Akademie van Kunsten. In 2019 werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw.

    Erwin Olaf is een van de belangrijkste Nederlandse fotografen sinds de jaren ‘80. Hij is een voorvechter van de homo-emancipatie en zijn werk diep is geworteld in de visuele Nederlandse kunst.

    (bron: Wikipedia)

    -De ingelijste foto kan eventueel aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 35,00

Erwin Olaf (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
33 cm
40 cm
22.5 cm
30 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd8-3-2021 om 0:00
Eindtijd22-3-2021 om 19:13
Biedingen (16)