Erwin Olaf - 'Parting I', uit de serie 'Shanghai 2017' - Verkocht

Erwin Olaf - 'Parting I', uit de serie 'Shanghai 2017' kopen? Bied vanaf 400!
Erwin Olaf - 'Parting I', uit de serie 'Shanghai 2017' kopen? Bied vanaf 400!Erwin Olaf - 'Parting I', uit de serie 'Shanghai 2017' kopen? Bied vanaf 400!Erwin Olaf - 'Parting I', uit de serie 'Shanghai 2017' kopen? Bied vanaf 400!
  • Erwin Olaf (1959)
TypeFotografie
Jaartal2017
TechniekDigitale Print
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15.2 cm x 15.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze prachtige foto werd gepubliceerd door Magnum Photos in een beperkte oplage.
(deze was slechts 5 dagen te koop).
De print is in perfecte staat.
De achterkant van de afdruk is ondertekend door de fotograaf op een etiket met informatie en een citaat van Erwin Olaf.
Rechtstreeks gekocht van Magnum Photos in New York.
formaat: 15,2 cm x 15,2 cm
Middelzwaar mat papier.
Compleet met kartonnen enveloppe met Magnum stempel.

Wordt aangetekend verstuurd, of evt. ophalen in Amsterdam.

Erwin Olaf (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Arjenp

2 verkochte items
15.2 cm
15.2 cm
Dit item is verkocht voor 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-02-2020 om 16:13
Eindtijd:01-03-2020 om 20:02
heffenm
18 feb. / 08:24
€ 400