Prachtig werk van de hand van Erwin Olaf. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd met potlood. Gemaakt ter gelegenheid van een kunsteducatieproject. Erwin Olaf was één van de vijf kunstenaars die deelnam aan dit project, waar alle kunstenaars hun interpretatie op 'De Aardappeleters' van van Gogh hebben weergegeven. De litho's zijn gedrukt op de litho snelpers, één van de beste persen van Nederland. Deze pers is later door Jeroen Hermkens overgenomen om zijn grafiek op te drukken. Erwin Olaf is nauw betrokken geweest bij het drukproces teneinde de kwaliteit aan zijn maatstaf te laten voldoen. Dat is zeker gelukt; Het werk is druktechnisch gezien fantastisch van kwaliteit. De totale oplage van dit werk is 18 stuks, plus een paar 'Artist Proofs'. Zeer zeldzaam derhalve. Het werk verkeert in nieuwstaat en meet 56 x 42cm.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00