Erwin Olaf - 'Pieper' - 1999 - Oplage slechts 18 stuks (ZELDZAAM!) - Verkocht

Erwin Olaf - 'Pieper' - 1999 - Oplage slechts 18 stuks (ZELDZAAM!) kopen? Bied vanaf 999!
Grafiek (handgesigneerd)

Erwin Olaf - 'Pieper' - 1999 - Oplage slechts 18 stuks (ZELDZAAM!) kopen? Bied vanaf 999!Erwin Olaf - 'Pieper' - 1999 - Oplage slechts 18 stuks (ZELDZAAM!) kopen? Bied vanaf 999!Erwin Olaf - 'Pieper' - 1999 - Oplage slechts 18 stuks (ZELDZAAM!) kopen? Bied vanaf 999!Erwin Olaf - 'Pieper' - 1999 - Oplage slechts 18 stuks (ZELDZAAM!) kopen? Bied vanaf 999!Erwin Olaf - 'Pieper' - 1999 - Oplage slechts 18 stuks (ZELDZAAM!) kopen? Bied vanaf 999!Erwin Olaf - 'Pieper' - 1999 - Oplage slechts 18 stuks (ZELDZAAM!) kopen? Bied vanaf 999!
  • Erwin Olaf (1959)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18 exemplaren
Heeft u ook zo genoten van de prachtige documentaire 'Erwin Olaf - The Legacy'.

Maandag 24 juni op NPO 2, bij 'Het uur van de wolf'. Heeft u de uitzending gemist, kijk dan zeker even terug!

Net na afloop van zijn dubbeltentoonstelling in het fotomuseum en het Gemeentemuseum in Den Haag en aan de vooravond van zijn tentoonstelling in het Rijksmuseum, bent u in de unieke gelegenheid om een prachtig werk van zijn hand aan de muur te hebben hangen.

Prachtig werk van de hand van Erwin Olaf. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd met potlood door Erwin Olaf zelf.

Gemaakt ter gelegenheid van een kunsteducatieproject. Erwin Olaf was één van de vijf kunstenaars die deelnam aan dit project, waar alle kunstenaars hun interpretatie op 'De Aardappeleters' van van Gogh hebben weergegeven.

De litho's zijn gedrukt op de litho snelpers, één van de beste persen van Nederland. Deze pers is later door Jeroen Hermkens overgenomen om zijn grafiek op te drukken.

Erwin Olaf is nauw betrokken geweest bij het drukproces teneinde de kwaliteit aan zijn maatstaf te laten voldoen. Dat is zeker gelukt; Het werk is druktechnisch gezien fantastisch van kwaliteit.

De totale oplage van dit werk is 18 stuks, plus een paar 'Artist Proofs'. Zeer zeldzaam derhalve.

Het werk verkeert in nieuwstaat en meet 56 x 42cm.

Erwin Olaf (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  JJvanWijk
316 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
42 cm
56 cm

ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland
Starttijd10-10-2019 om 21:50
Eindtijd21-10-2019 om 21:08