Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2001 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Realistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 14 cm (h x b) |
Incl. lijst | 20 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | HC XX/XX |
Originele foto van Erwin Olaf uit de serie "Paradise Portraits" uit 2001. Afgebeeld is "Renee". De foto meet 20 x 14 cm en is "hang klaar". De serie is in een editie van 60 plus 20 HC exemplaren uitgegeven door Reflex Modern Art Gallery. De originele foto's zijn op de achterzijde gesigneerd, genummerd (HC XX/XX) en gedateerd. De foto is gemonteerd tussen aluminium en diasec. Er is een beschermende folie op de foto om beschadigingen te voorkomen.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiden, Nederland | ||
Objectlocatie | Muiden, Nederland |
Starttijd | 10-12-2020 om 20:27 |
Eindtijd | 19-12-2020 om 15:40 |