Jean-Jacques Foulon - Sneeuwlandschap met huizen en overbrugde rivier
Carel Willink - complete uitgave 6 zeefdrukken door G.I,.N. Gallery, Unieke veiling
Silvio Formichetti - Piano / Ricordi
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Original and rare calender by Erwin Olaf for the famous RoXy Discoteque in Amsterdam, The Netherlands.
Limited to 2000 copies (not for sale originally, "a special Roxy product 1994"). Calendar with 12 (kinky) pinups.
As new.
Size 30x42 cm.
Wil be send by registred mail. Pick up possible in Amsterdam.
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 22-11-2019 om 11:15 |
Eindtijd | 1-12-2019 om 15:12 |