Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Original and rare calender by Erwin Olaf for the famous RoXy Discoteque in Amsterdam, The Netherlands.
Limited to 2000 copies (not for sale originally, "a special Roxy product 1994"). Calendar with 12 (kinky) pinups.
As new.
Size 30x42 cm.
Wil be send by registred mail. Pick up possible in Amsterdam.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
| ||
Garantie | |||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-12-2019 om 12:38 |
Eindtijd | 23-12-2019 om 19:43 |