Erwin Olaf - Roy - Gesigneerd - Genummerd HC XX/XX - 2001 - Verkocht

Erwin Olaf - Roy - Gesigneerd - Genummerd HC XX/XX - 2001 kopen? Bied vanaf 495!
Erwin Olaf - Roy - Gesigneerd - Genummerd HC XX/XX - 2001 kopen? Bied vanaf 495!Erwin Olaf - Roy - Gesigneerd - Genummerd HC XX/XX - 2001 kopen? Bied vanaf 495!Erwin Olaf - Roy - Gesigneerd - Genummerd HC XX/XX - 2001 kopen? Bied vanaf 495!Erwin Olaf - Roy - Gesigneerd - Genummerd HC XX/XX - 2001 kopen? Bied vanaf 495!Erwin Olaf - Roy - Gesigneerd - Genummerd HC XX/XX - 2001 kopen? Bied vanaf 495!Erwin Olaf - Roy - Gesigneerd - Genummerd HC XX/XX - 2001 kopen? Bied vanaf 495!
  • Erwin Olaf (1959)
TypeFotografie
Jaartal2001
TechniekC-Print
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 14 cm (h x b)
Lijst20 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC XX/XX

Originele foto van Erwin Olaf uit de serie "Paradise Portraits" uit 2001. Afgebeeld is "Roy". De foto meet 20 x 14 cm en is "hang klaar". De serie is in een editie van 60 plus 20 HC exemplaren uitgegeven door Reflex Modern Art Gallery. De originele foto's zijn op de achterzijde gesigneerd, genummerd (HC XX/XX) en gedateerd. De foto is gemonteerd tussen aluminium en diasec. Er is een beschermende folie op de foto om beschadigingen te voorkomen. Daarop zijn veegjes te zien. De foto's zelf zijn in perfecte nieuwstaat!

Erwin Olaf (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Smoke
FA. (18 )

170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
14 cm
20 cm
14 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 569,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-12-2020 om 20:30
Eindtijd:19-12-2020 om 15:46
rooiro
19 dec. / 15:40
€ 495