Erwin van Krey - immer Frei

Erwin van Krey - immer Frei kopen? Bied vanaf 100!
Erwin van Krey - immer Frei kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - immer Frei kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - immer Frei kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - immer Frei kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - immer Frei kopen? Bied vanaf 100!
  • Erwin van Krey (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2023
TechniekGiclée
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 45 cm (h x b)
Lijst75 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
immer Frei
Photo print on paper
69x45 cm.
Framed 75x65 cm.
Edition of 15
Signed
Shipped insured and trackable (DHL)

Erwin van Krey (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7)

Lid sinds 2018
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
65 cm
75 cm
45 cm
69 cm
Sluit binnenkort 4u 31m 02s
Openingsbod€ 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVught,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:25-01-2023 om 16:24
Eindtijd:05-02-2023 om 22:17