Erwin van Krey - Swinging Girl with Bowl - Verkocht

Erwin van Krey - Swinging Girl with Bowl kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 125,00

Erwin van Krey - Swinging Girl with Bowl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Swinging Girl with Bowl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Swinging Girl with Bowl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Swinging Girl with Bowl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Swinging Girl with Bowl kopen? Bied vanaf 150!Erwin van Krey - Swinging Girl with Bowl kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7)

Lid sinds 2018
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Erwin van Krey (1959)
Jaartal2015
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 110 cm (h x b)
Lijst65 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Swinging Girl with BowlAcrylic on canvas110 x 60 cm.Signed on reverse Insured and trackable (DHL)

Erwin van Krey (1959)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7)

Lid sinds 2018
33 verkochte items
115 cm
65 cm
110 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:18-03-2019 om 11:18
Eindtijd:28-05-2019 om 14:51
Strechgel
26 mei / 16:20
€ 125