Espen Greger Hagen - 'Hi, Good morning' - mixed media op paneel - Verkocht

Espen Greger Hagen - 'Hi, Good morning' - mixed media op paneel  kopen? Bied vanaf 130!

Verkoopprijs: € 130,00

Espen Greger Hagen - 'Hi, Good morning' - mixed media op paneel  kopen? Bied vanaf 130!Espen Greger Hagen - 'Hi, Good morning' - mixed media op paneel  kopen? Bied vanaf 130!Espen Greger Hagen - 'Hi, Good morning' - mixed media op paneel  kopen? Bied vanaf 130!Espen Greger Hagen - 'Hi, Good morning' - mixed media op paneel  kopen? Bied vanaf 130!Espen Greger Hagen - 'Hi, Good morning' - mixed media op paneel  kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  Design1

22 verkochte items
  • Espen Hagen (1964-2008)

Kunstenaar: Espen Greger Hagen (Trondheim 1964 - Amsterdam 2008)

Titel: Hi, Good morning

Incl.lijst (zeer fraai)

Techniek: mixed media op paneel (origineel, geen zeefdruk)

Formaat: 87x55cm

Handgesigneerd: JA

Conditie: in perfecte staat

Het werk kan opgehaald worden in Hoofddorp.

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Design1

22 verkochte items
Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:18-12-2014 om 08:58
Eindtijd:25-12-2014 om 08:58
maikw
23 dec. / 12:14
€ 130