Espen Greger Hagen schilderij, 150 x 50 cm , bar ladies gesigneerd en gedateerd - Verkocht

Espen Greger Hagen schilderij,  150 x 50 cm , bar ladies gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Espen Greger Hagen schilderij,  150 x 50 cm , bar ladies gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 200!Espen Greger Hagen schilderij,  150 x 50 cm , bar ladies gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 200!Espen Greger Hagen schilderij,  150 x 50 cm , bar ladies gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  modernart
FA. (20)

Lid sinds 2010
281 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Espen Hagen (1964-2008)

Oirigineel schilderij vann Greger Espen Hagen

Titel: bar ladies

Afmetingen: 150 x 50 cm

Handgesigneerd en gedateerd 07 (2007)

Ophangensklaar

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  modernart
FA. (20)

Lid sinds 2010
281 verkochte items
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:19-05-2016 om 11:48
Eindtijd:26-05-2016 om 11:48
ATM
20 mei / 20:35
€ 200