Espen Hagen - Drink It - Verkocht

Espen Hagen - Drink It kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 170,00

Espen Hagen - Drink It kopen? Bied vanaf 150!Espen Hagen - Drink It kopen? Bied vanaf 150!Espen Hagen - Drink It kopen? Bied vanaf 150!Espen Hagen - Drink It kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Peter69

7 verkochte items
  • Espen Hagen (1964-2008)
Jaartal2007
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot werk van Espen Greger Hagen.
Het werk is opgespannen op een houten frame.
Vanwege de grote van het werk kan het enkel worden afgehaald.

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Peter69

7 verkochte items
155 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:29-08-2018 om 09:31
Eindtijd:09-09-2018 om 19:21
Biedingen (3)
0888cis
07 sep. / 11:29
€ 170
Huysmans1
07 sep. / 07:41
€ 160
0888cis
06 sep. / 16:13
€ 150