Espen Hagen - geen titel

Espen Hagen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Espen Hagen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Heidart

Lid sinds 2018
12 verkochte items
  • Espen Hagen (1964-2008)
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
mooi werk gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

door ondergetekende gedrukte oplage van een van de werken van Espen Hagen, groot aantal hand gemaakte drukgangen, complexe zeefdruk.

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(35) Geplaatst door  Heidart

Lid sinds 2018
12 verkochte items
65 cm
65 cm

Starttijd:06-11-2018 om 20:28
Eindtijd:17-11-2018 om 22:40
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier