Espen Hagen - Head II

Espen Hagen - Head II kopen? Bied vanaf 75!
Espen Hagen - Head II kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - Head II kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - Head II kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - Head II kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - Head II kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KCArt

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Espen Hagen (1964-2008)
Jaartal2007
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij van Espen Gregor Hagen.

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(35) Geplaatst door  KCArt

Lid sinds 2020
3 verkochte items
50 cm
50 cm

Starttijd:11-04-2020 om 19:00
Eindtijd:21-04-2020 om 21:50
Openingsbod€ 75
AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocatierozenburg, Nederland
VerzendingWereldwijd