Espen Hagen - Schilderij Acrylverf op doek DE INDIAAN Handgesigneerd!! GROOT!! - Verkocht

Espen Hagen - Schilderij Acrylverf op doek DE INDIAAN Handgesigneerd!! GROOT!! kopen? Bied vanaf 425!
  • Espen Hagen (1964-2008)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen110 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig groot schilderij van Espen Hagen.
Afmeting schilderij  110 x 110 cm  in zeer goede staat.
Acrylverf op doek,gespannen op een houten spieraam.
Handgesigneerd  UNICA  exemplaar.

Espen Hagen (1964-2008)

NederlandsNederlandsNoorsNoorsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2058 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
110 cm
110 cm
Dit item is verkocht voor 425,00
Starttijd:29-07-2019 om 08:29
Eindtijd:06-08-2019 om 22:26
Vsterren
06 aug. / 22:17
€ 425