Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Schitterend vroeg werk van geometrisch abstract kunstenares Estella den Boer
Sinds haar tentoonstelling in het Mondriaanhuis in 2001 krijgt haar werk steeds meer de waardering en aandacht die het verdient . De invloed van Mondriaan en Domela duidelijk aanwezig !
Estella den Boer ( 1912 - 2010 )
Olie op board
82 x 60 cm ( met lijst 100 x 78 cm )
Te dateren eind jaren 50
Gesigneerd rechts onder
Starttijd | 10-1-2016 om 15:12 |
Eindtijd | 17-1-2016 om 17:12 |