Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 59 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Superstrakke compositie van de Duitse kunstenaar Esto Stobinski. Zeefdruk op Fabriano papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘74) en genummerd (6/50). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 59cm x 42cm (blad), 48cm x 40cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 10-2-2020 om 14:16 |
Eindtijd | 24-2-2020 om 19:28 |