FA. (2)

Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht.

Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht. kopen? Bied vanaf 49!
Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht. kopen? Bied vanaf 49!Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht. kopen? Bied vanaf 49!Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht. kopen? Bied vanaf 49!Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht. kopen? Bied vanaf 49!Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht. kopen? Bied vanaf 49!Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht. kopen? Bied vanaf 49!Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht. kopen? Bied vanaf 49!Etienne Bosch - Zeilschip. Havengezicht. kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Etienne Bosch (1863-1933)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets.
Gesigneerd.
Algemeen goede staat.
Enige verkleuring wegens ouderdom.
Blad ca 31x31
Beeld ca 21x21
Zie foto's.

Algemeen goed. Enige verkleuring wegens ouderdom. Opgerold geweest. Kan prima ingelijst. Zie foto's.

Etienne Bosch (1863-1933)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
21 cm
21 cm
Starttijd:03-04-2022 om 22:03
Eindtijd:10-04-2022 om 22:41
Openingsbod€ 49
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland