FA. (3)

Etienne Le Compte - "Bali"

Etienne Le Compte - "Bali" kopen? Bied vanaf 100!
Etienne Le Compte - "Bali" kopen? Bied vanaf 100!Etienne Le Compte - "Bali" kopen? Bied vanaf 100!Etienne Le Compte - "Bali" kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Valjan
FA. (2)

Lid sinds 2020
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Etienne Le Compte (1931-2010)
DragerHout
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
Lijst68 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een met aquarel ingekleurde houtsnede
Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat

Etienne Le Compte (1931-2010)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Valjan
FA. (2)

Lid sinds 2020
12 verkochte items
55 cm
68 cm
30 cm
42 cm
Starttijd:30-05-2022 om 23:55
Eindtijd:08-06-2022 om 22:36
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieSint-Michiels, België
VerzendingAlleen binnen Europa