Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets aquatint Maashaven gesigneerd en gedateerd '71

Ets aquatint Maashaven gesigneerd en gedateerd '71 kopen? Bied vanaf 21!

Ets aquatint Maashaven gesigneerd en gedateerd '71

Verkoopprijs: € 21,00

Ets aquatint Maashaven gesigneerd en gedateerd '71 kopen? Bied vanaf 21!Ets aquatint Maashaven gesigneerd en gedateerd '71 kopen? Bied vanaf 21!Ets aquatint Maashaven gesigneerd en gedateerd '71 kopen? Bied vanaf 21!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

632 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Voor mij niet te ontcijferen handtekenig

Prachtige ets/aquatint van een tafereel in de Maashaven

Binnenschepen langszij een zeeschip die worden bevracht door elevatoren

Beeld 25 x 17,5 cm in passe-partout in uitstekende staat

Dit item is verkocht voor 21,00

Starttijd:28-01-2018 om 19:02
Eindtijd:04-02-2018 om 20:02

Artmasu
4 feb. / 18:21
€ 21