Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Venezia 9
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst:70,5cm x 52,5 cm
Oplage: 4/10
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie aluminium lijst. Kan direct aan de muur.
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 550,00
Starttijd | 19-2-2016 om 19:08 |
Eindtijd | 4-3-2016 om 19:08 |