Ets van een zuid amerikaanse kunstenaar

Ets van een zuid amerikaanse kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze ets van een zuid amerikaanse kunstenaar.

Gesigneerd en genummerd 5 / 175,  de signering is voor mij niet te lezen, komt uit een collectie die ik omstreeks 2000 gekocht heb van zuid amerikaanse kunstenaars, met de bedoeling om ze in te lijsten, daar is het nooit van gekomen.

afmeting 37 x 56 cm , beeldformaat 17 x 25 cm

Ophalen in Uitgeest

Verzenden kosten koper € 10, 00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:10-10-2014 om 10:11
Eindtijd:24-10-2014 om 10:11

Biedingen (8):

Gina
24 okt. / 08:32
€ 15
nootje
24 okt. / 08:28
€ 13
Gina
22 okt. / 10:12
€ 11
duit77
22 okt. / 10:12
€ 9
Gina
22 okt. / 10:12
€ 7
duit77
14 okt. / 13:13
€ 5
nootje
14 okt. / 12:42
€ 3
duit77
10 okt. / 10:38
€ 1