Ets van een zuid amerikaanse kunstenaar

Ets van een zuid amerikaanse kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze ets van een zuid amerikaanse kunstenaar.

Gesigneerd en genummerd 5 / 175 afmetingen 38 x 56 cm , beeldformaat 16 x 25 cm

rond 2000 heb ik een grote collectie etsen aangekocht van zuid amerikaanse kunstenaars.  Door 3 verhuizingen zijn de certificaten verloren gegaan.

Ophalen in Uitgeest

Verzenden kosten koper € 10, 00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:10-10-2014 om 10:34
Eindtijd:24-10-2014 om 10:34

Biedingen (10):

Gina
24 okt. / 08:08
€ 17
ppinkse
24 okt. / 08:07
€ 15
Gina
24 okt. / 08:07
€ 15
ppinkse
23 okt. / 21:52
€ 13
Gina
22 okt. / 10:09
€ 11
duit77
18 okt. / 00:57
€ 9
Vink69
18 okt. / 00:57
€ 7
duit77
14 okt. / 11:22
€ 5
Vink69
14 okt. / 11:22
€ 3
duit77
10 okt. / 10:39
€ 1