Ets van Leentje (Heleen) Linders - Mens en Techniek - Verkocht

Ets van Leentje (Heleen) Linders - Mens en Techniek kopen? Bied vanaf 1!
Ets van Leentje (Heleen) Linders - Mens en Techniek kopen? Bied vanaf 1!Ets van Leentje (Heleen) Linders - Mens en Techniek kopen? Bied vanaf 1!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets in lijst van Leentje Linders.
Gesigneerd, alsmede voorzien van informatie over het werk '2de eigen druk' en '2de druk, 2de staat'
De ets is linksboven gevouwen geweest, zie foto's. Ook enkele kleine verkleuringen.

Afmetingen afdruk zelf 45x25 cm.
Let op: dit werk wordt verkocht zonder lijst.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan de lijst in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.
Bij de aankoop van meerdere items van mij zal ik uiteraard altijd proberen zoveel mogelijk objecten samen te voegen tot één pakket.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Leentje Linders (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Obe
FA. (10 )

591 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:11-02-2014 om 17:33
Eindtijd:25-02-2014 om 17:33
Biedingen (2)
Ruud547
22 feb. / 21:59
€ 5
Ferre
14 feb. / 18:42
€ 1