Ets – Stadsgezicht – Amsterdam? - Gesigneerd & ingelijst – Oud - Verkocht

Ets – Stadsgezicht  – Amsterdam? - Gesigneerd & ingelijst – Oud kopen? Bied vanaf 1!
Ets – Stadsgezicht  – Amsterdam? - Gesigneerd & ingelijst – Oud kopen? Bied vanaf 1!Ets – Stadsgezicht  – Amsterdam? - Gesigneerd & ingelijst – Oud kopen? Bied vanaf 1!Ets – Stadsgezicht  – Amsterdam? - Gesigneerd & ingelijst – Oud kopen? Bied vanaf 1!Ets – Stadsgezicht  – Amsterdam? - Gesigneerd & ingelijst – Oud kopen? Bied vanaf 1!Ets – Stadsgezicht  – Amsterdam? - Gesigneerd & ingelijst – Oud kopen? Bied vanaf 1!Ets – Stadsgezicht  – Amsterdam? - Gesigneerd & ingelijst – Oud kopen? Bied vanaf 1!Ets – Stadsgezicht  – Amsterdam? - Gesigneerd & ingelijst – Oud kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een mooi oud etsje met een voorstelling van een poort voor een hofje, waarschijnlijk ergens in Amsterdam (deze ets zat bij een verzameling andere etsen van Amsterdam).

Gesigneerd met potlood, maar helaas hebben wij de naam van de kunstenaar niet kunnen achterhalen.

Ingelijst in een goudkleurige houten lijst met glasplaat (20 x 15 cm).

Jaartal onbekend.

Conditie: De glasplaat heeft een barstje (aan de linkerkant in het kader).

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Zie ook de foto’s.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Hofje in Amsterdam”).

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Ets.

Jaartal: Onbekend.

Afmetingen: Lijst, 20 x 15 cm.

                        Beeld, 11,5 x 7,5 cm.

Ingelijst: In een goudkleurige houten lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Conditie: De ets is in goede staat. De glasplaat heeft een barstje (aan de linkerkant in het kader).

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Zie ook de foto’s.

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8 euro (via Kiala).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:05-12-2014 om 16:13
Eindtijd:19-12-2014 om 16:13
Biedingen (12)
HenkiePenk
19 dec. / 13:27
€ 30
Timsius_1
19 dec. / 13:20
€ 25
HenkiePenk
19 dec. / 13:20
€ 20
HenkiePenk
19 dec. / 13:05
€ 17
Timsius_1
19 dec. / 13:05
€ 15
HenkiePenk
19 dec. / 13:05
€ 15
Timsius_1
19 dec. / 12:44
€ 11
HenkiePenk
19 dec. / 08:52
€ 9
Armando
19 dec. / 00:20
€ 7
henkepenkie
19 dec. / 00:19
€ 5
Armando
19 dec. / 00:19
€ 3
henkepenkie
06 dec. / 19:04
€ 1