Ettore Tito, Aquarel

Ettore Tito, Aquarel kopen? Bied vanaf 100!
Ettore Tito, Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Ettore Tito, Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Ettore Tito, Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Ettore Tito, Aquarel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  ilonca

69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ettore Tito (1859-1941)
TypeTekening / Aquarel

Titel: onbekend

Datum: ca. 1925 (Art Deco)

Oplage: 500, dit nr. 453 of 458 (onduidelijk)

Mooi romantisch werkje

Afmetingen: diameter: ca. 21 cm

totale papier: ca. 29 x 29 cm

Ingelijst: nee

ca. 3 weerplekjes in het kader, verder in perfecte staat.

Ophalen of verzenden

Verzendkosten € 10,00 (Aangetekend pakket)

Starttijd:29-12-2014 om 19:30
Eindtijd:12-01-2015 om 19:30
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland