Eugeen Yoors (oorspronkelijk Joors) was een Vlaamse kunstschilder, tekenaar, graveur en glazenier. Lithografie. Afm. 40 L – 31 B (met lijst 53 L – 43 B) Ets in lijst en passe-partout. Gesigneerd met potlood rechts onderin. In uitstekende staat.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50