Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74

Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!
Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!Eugène Brands - 5777 Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1400!
  • Eugène Brands (1913-2002)
Jaartal1974
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 59 cm (h x b)
Lijst65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie gouache op papier (professioneel ingelijst) door de CoBra kunstenaar Eugène Brands uit 1974.

Foto’s zijn door het glas genomen waardoor de zachte fraaie kleuren helaas niet tot hun recht komen.

Het is mogelijk het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen @dabra_art.

Uiteraard door de kunstenaar met de hand gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.

Ivm kans op glasbreuk gelieve het werk op halen. Verzending in overleg mogelijk.

Verkeerd in goede staat, zie foto’s.

Eugène Brands (1913-2002)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (25)

Geplaatst door  Dabra_art
FA. (6)

Lid sinds 2020
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
80 cm
65 cm
59 cm
39 cm
Starttijd:24-01-2023 om 19:14
Eindtijd:29-01-2023 om 20:41
Openingsbod € 1400
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier