Eugene Brands - Aan Eugenie

Eugene Brands - Aan Eugenie kopen? Bied vanaf 205!
Eugene Brands - Aan Eugenie kopen? Bied vanaf 205!Eugene Brands - Aan Eugenie kopen? Bied vanaf 205!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Eugene Brands (1913-2002)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aan Eugenie
Specificaties:
  • Kunstenaar:Eugene Brands
  • Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
  • Techniek:Zeefdruk, genummerd 70/150 (nr. op foto kan afwijken van het aangebodene)
    Zeefdruk is nooit ingelijst geweest!
  • GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Sluit over 1d 16u 10m 07s
Openingsbod€ 205
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België

Starttijd:22-07-2021 om 18:18
Eindtijd:29-07-2021 om 22:10