EUGÈNE BRANDS gesigneerde zeefdruk - 1995 - oplage H/C.

EUGÈNE BRANDS gesigneerde zeefdruk - 1995 - oplage H/C. kopen? Bied vanaf 225!
EUGÈNE BRANDS gesigneerde zeefdruk - 1995 - oplage H/C. kopen? Bied vanaf 225!EUGÈNE BRANDS gesigneerde zeefdruk - 1995 - oplage H/C. kopen? Bied vanaf 225!EUGÈNE BRANDS gesigneerde zeefdruk - 1995 - oplage H/C. kopen? Bied vanaf 225!EUGÈNE BRANDS gesigneerde zeefdruk - 1995 - oplage H/C. kopen? Bied vanaf 225!
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

EUGÈNE BRANDS (1913-2002)

Titel: De Gele Vazen
Jaartal: uitgegeven door Jaski Art Gallery in 1995
Afmeting papier: 46 x 50 cm.
Oplage: 34/50 HC
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede conditie.

Starttijd:17-06-2017 om 20:10
Eindtijd:01-07-2017 om 20:10
Openingsbod € 225
ObjectlocatieArkel, Nederland