Eugène Brands - gouache - 1984

Eugène Brands - gouache - 1984 kopen? Bied vanaf 1195!
Eugène Brands - gouache - 1984 kopen? Bied vanaf 1195!Eugène Brands - gouache - 1984 kopen? Bied vanaf 1195!Eugène Brands - gouache - 1984 kopen? Bied vanaf 1195!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1984
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar: Eugene Brands.
Jaar: 1984 (18 december)
Techniek:  olieverf op papier
Herkomst: Galerie Wansink
Afmetingen voorstelling: H33 x b29,5cm.
Gesigneerd: Het werk is op de achterzijde gesigneerd.  De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd.

Volgrecht: Als het totale aankoopbedrag, incl, veilingkosten, 3.000 euro of hoger is, zal er op de totale prijs 4% volgrecht berekend worden aan de koper. (Volgrecht is het recht van de maker van een kunstwerk om een percentage van de verkoopprijs te ontvangen bij doorverkoop van zijn of haar werk. Het recht is bedoeld om ervoor te zorgen dat kunstenaars kunnen meedelen in de winst wanneer hun werk wordt doorverkocht. Volgrecht is sinds april 2006 in Nederland ingevoerd).

2 hele kleine scheurtjes in het papier aan de onderzijde (0,5 - 1 cm). Bij inlijsting vallen deze onder het passe-partout. Wat plakrestjes op de achterzijde van een vorige inlijsting.

Sluit binnenkort 22u 48m 13s
Openingsbod€ 1195
ObjectlocatieWestland,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:21-01-2023 om 17:19
Eindtijd:29-01-2023 om 20:15