Eugene Brands gouache uit 1979 - Verkocht

Verkoopprijs: € 2.150,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Eugene Brands (1913-2002)
Grote gouache van Eugene Brands uit 1979 getiteld: Deep Night.

Het werk is gesigneerd aan voor en achterzijde (zie foto's).

Zeer krachtig werk uit een van zijn betere perioden.

De gouache heeft de afmetingen: 35,5 x 43,5 cm en is in zeer goede conditie.

Het werk is professioneel ingelijst door bekende lijstenmaker uit Amsterdam.

Herkomst van het werk is bekend.

Dit item is verkocht voor 2.150,00
Starttijd:30-06-2011 om 22:30
Eindtijd:14-07-2011 om 22:30
Helene
09 jul. / 08:43
€ 2150