Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55.5 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Nette zwart aluminium lijst, vochtplek in linker onder hoek van het passepartout. | |
Starttijd | 2-4-2022 om 17:03 |
Eindtijd | 10-10-2022 om 11:13 |