Eugene Brands - Het geschenk uit de hemel, gesigneerde litho met boek

Eugene Brands - Het geschenk uit de hemel, gesigneerde litho met boek kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Eugene Brands - Het geschenk uit de hemel, gesigneerde litho met boek kopen? Bied vanaf 225!Eugene Brands - Het geschenk uit de hemel, gesigneerde litho met boek kopen? Bied vanaf 225!Eugene Brands - Het geschenk uit de hemel, gesigneerde litho met boek kopen? Bied vanaf 225!Eugene Brands - Het geschenk uit de hemel, gesigneerde litho met boek kopen? Bied vanaf 225!Eugene Brands - Het geschenk uit de hemel, gesigneerde litho met boek kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Eugene Brands (1913-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Eugene Brands uit 1994.  Met pen gesigneerd en genummerd (42/300). De litho zit als “centerfold” in een geillustreerd boek dat ter gelegenheid van een tentoonstelling in het museum “Jan dan der Togt” in Amstelveen werd uitgegeven.  Het boek beschrijft alle werken in deze tentoonstelling, met kleurenfoto’s en voorzien van afmetingen en jaartal.  Alles in mint conditie.

Afmetingen: 28cm x 28cm (litho), 30cm x 30cm (boek incl. slipcase)

Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Dit item is verkocht voor 225,00

Starttijd:30-04-2016 om 23:28
Eindtijd:14-05-2016 om 21:28

bielie
13 mei / 16:31
€ 225