Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61.5 x 71.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 28 XII |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
De zeefdruk is in uitstekende staat, evenals het passe-partout. De lijst heeft aan de achterkant een kleine beschadiging, die van voren gezien niet zichtbaar is. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mijdrecht, Nederland |
Objectlocatie | Mijdrecht, Nederland |
Starttijd | 31-1-2023 om 15:18 |
Eindtijd | 13-2-2023 om 22:41 |