Eugene Brands - Potloodtekening: "Caricature of the poet A. van Pelt" - 1946

Eugene Brands - Potloodtekening: "Caricature of the poet A. van Pelt" - 1946 kopen? Bied vanaf 750!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 750,00

Eugene Brands - Potloodtekening: "Caricature of the poet A. van Pelt" - 1946 kopen? Bied vanaf 750!Eugene Brands - Potloodtekening: "Caricature of the poet A. van Pelt" - 1946 kopen? Bied vanaf 750!Eugene Brands - Potloodtekening: "Caricature of the poet A. van Pelt" - 1946 kopen? Bied vanaf 750!Eugene Brands - Potloodtekening: "Caricature of the poet A. van Pelt" - 1946 kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4939 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1946
TechniekPotlood
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)
Passe-partout46 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Potloodtekening  van Eugene Brands. Titel: "Caricature of the poet A. van Pelt". Jaar: 14/8/1946.  Afmetingen werk incl passepartout: H46  x B43 cm. Afmetingen voorstelling: H25 cm x B19 cm. Het werk is rechts onder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Het werk is in goede staat. Rechtsonderin zit een klein "haar"scheurtje onder de handtekening. (zie foto). Het passepartout is verkleurd door een vorige inlijsting.

Het werk is in goede staat. Rechtsonderin zit een klein "haar"scheurtje onder de handtekening (zie foto). Het passepartout is verkleurd door een vorige inlijsting.

Dit item is verkocht voor 750,00

Starttijd:01-03-2019 om 22:41
Eindtijd:09-03-2019 om 21:08

gaius200
8 mrt. / 23:52
€ 750