Eugene Brands - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst

Eugene Brands - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Eugene Brands - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Eugene Brands - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Eugene Brands - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Eugene Brands (1913-2002)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 51.5 cm (h x b)
Lijst75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage93/100

Het werk zelf is in zeer goede staat. Op het glas (aan de binnenzijde) zitten wat plekje met aanslag.

Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2020 om 09:56
Eindtijd:03-02-2020 om 22:10

Biedingen (6):

dany_de_man
3 feb. / 19:48
€ 350
wvbree
3 feb. / 19:48
€ 335
wvbree
3 feb. / 19:48
€ 310
dany_de_man
3 feb. / 19:48
€ 290
wvbree
3 feb. / 19:09
€ 270
dany_de_man
24 jan. / 21:18
€ 250